Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5