Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0