Movies
Ratings
1103
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PulseRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0