Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
7 Women and a MurderRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5