Movies
Ratings
1117 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 Love UntangledRated ★ 2.5 Love UntangledRated ★ 2.5
 Now You See MeRated ★ 2.0 Now You See MeRated ★ 2.0
 A Moment to RememberRated ★ 3.0 A Moment to RememberRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0 Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
 AnoraRated ★ 3.0 AnoraRated ★ 3.0
 RosettaRated ★ 3.0 RosettaRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 2.0
 Hi.5Rated ★ 2.5 Hi.5Rated ★ 2.5
 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0
 Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5 Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
 I Am LoveRated ★ 3.0 I Am LoveRated ★ 3.0
 Robot DreamsRated ★ 4.0 Robot DreamsRated ★ 4.0
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.0 Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
- The Cap of FoolsRated ★ 1.5