Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love Village Season 2Rated ★ 3.0
Love VillageRated ★ 3.0