Movies
Ratings
221
ExhumaRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Full TimeRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5