Movies
Ratings
606
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0