Series
Ratings
346
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0