Movies
Ratings
184
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 2.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5