Movies
Ratings
62
The Yellow SeaRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 3.0