Series
Ratings
12
Another Miss OhRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 0.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0