Movies
Ratings
51
The Man from EarthRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5