Movies
Ratings
519
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.5
The EyeRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0