Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0