Titles you rated
TRON: AresRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.0
MorbiusRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 1.5
JokerRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.0