Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0