Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5
- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.5
The AuditorsRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Blood FreeRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0