Movies
Ratings
17
CarolRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0