Series
Ratings
50
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0