Series
Ratings
39
MobLandRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5