Movies
Ratings
528
SecretRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5