Titles you rated
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Muhyo & Roji's Bureau of Supernatural InvestigationRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0