Movies
Ratings
543
Kill BoksoonRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ElioRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.5