Movies
Ratings
396
Green BookRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5