Titles you rated
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 5.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 5.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 5.0
- Stand up!!Rated ★ 3.0
UnfairRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0