Movies
Ratings
28
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0