Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 3.0
Saving SantaRated ★ 2.5
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 2.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 1.5
Gnomeo & JulietRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
Astro BoyRated ★ 1.0
Chicken LittleRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
TurboRated ★ 1.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0