Movies
Ratings
913
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
HungerRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Gintama: The FinalRated ★ 5.0