Movies
Ratings
490
A Hard DayRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0