Series
Ratings
36
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5