Series
Ratings
111
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.0
BloodRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0