Titles you rated
- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
ParaNormanRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Smurfs 2Rated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 3.0