Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Dr. JinRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
GhostRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5