Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.0