Titles you rated
- 백종원의 레미제라블Rated ★ 0.5
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.0
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Legend of Lu ZhenRated ★ 4.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.0- 武神赵子龙Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5