Movies
Ratings
466
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.5- The WindowRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5