Movies
Ratings
447 Midsommar Director's CutRated ★ 4.5 Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
 Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.0 Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.0
 Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 2.0 Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 2.0
 Mad MaxRated ★ 2.0 Mad MaxRated ★ 2.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 CarrieRated ★ 2.5 CarrieRated ★ 2.5
 Last Night in SohoRated ★ 2.0 Last Night in SohoRated ★ 2.0
 SuspiriaRated ★ 3.5 SuspiriaRated ★ 3.5
 SuspiriaRated ★ 3.0 SuspiriaRated ★ 3.0
 HereditaryRated ★ 3.0 HereditaryRated ★ 3.0
 ArrivalRated ★ 3.5 ArrivalRated ★ 3.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5 Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
 Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.5 Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.5
 Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0 Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0
 Black WidowRated ★ 2.0 Black WidowRated ★ 2.0
 Believer: extended cutRated ★ 3.0 Believer: extended cutRated ★ 3.0
 MidsommarRated ★ 4.5 MidsommarRated ★ 4.5
 Extreme JobRated ★ 2.0 Extreme JobRated ★ 2.0
 ExitRated ★ 2.5 ExitRated ★ 2.5
 InceptionRated ★ 4.0 InceptionRated ★ 4.0