Movies
Ratings
42
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0