Movies
Ratings
389
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0