Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.5