Titles you rated
Falling for ChallengeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0