Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0