Titles you rated
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0