Series
Ratings
24
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0