Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0