Movies
Ratings
18
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5