Series
Ratings
177
Cowboy BebopRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 1.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Super Band Season 2Rated ★ 4.0