Titles you rated
GleipnirRated ★ 4.5
SignalRated ★ 1.5
The Eternal LoveRated ★ 0.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0- 小さな巨人Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.0- Don't Forget MeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5