Series
Ratings
25
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0